Київським випускникам хочуть змінити графік навчання через ЗНО

На початку травня вони складають ЗНО з усього вивченого матеріалу
Київським випускникам хочуть змінити графік навчання через ЗНО
Канікули, дистанційне навчання, школярка (фото: pexels)

Київські одинадцятикласники можуть завершити цей навчальний рік у квітні через підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.

Ми пропонуємо тим, хто сьогодні до цього готовий, ревізувати навчальні програми й завершити вивчення нового матеріалу для випускників 11-х класів до кінця квітня, - йдеться у повідомленні.

За шкільною програмою одинадцятикласники до кінця навчального року мають опановувати певні теми, вивчати й повторювати матеріал, а насправді вже на початку травня вони складають ЗНО з усього вивченого матеріалу. При цьому у травні замість навчання школам пропонують проводити 11 класам консультації перед ЗНО.

Читайте також

Ми пропонуємо провести навчальний процес у травні за принципом освітнього трансформера, розбивши випускників не за класами, а за групами, з урахуванням обраного ними профілю подальшого навчання вже за межами рідної школи, а дні перед ЗНО перетворити на дні предметного занурення, - зазначається у повідомленні.

Таким чином можна зменшити кількість предметів для вивчення, враховуючи індивідуальну потребу учнів, та підвищити шанси вступу.

Нагадаємо, що у Києві та Чернігівській області перенесли пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2021 році на 24 квітня через карантинні обмеження.

1