Китай вперше визнав недостатню ефективність своїх вакцин

Лікарям доведеться комбінувати Sinovac, щоб підвищити ефект
Важливо
Китай вперше визнав недостатню ефективність своїх вакцин
Вакцина Sinovac Фото: Тhestandard.com.hk
12 Квітня 2021, 06:06
читать на русском

У Китаї вперше визнали недостатню ефективність своїх вакцин.

Як повідомляє DW, голова Китайського центру з контролю і профілактики захворювань Гао Фу визнав, що ефективність китайських вакцин від коронавірусу низька, тож, мабуть, їх доведеться комбінувати, щоб підвищити ефект.

За словами керівника Центру, розроблені в Китаї препарати від коронавірусу "не надають дуже високого рівня захисту".

Нині офіційно розглядається питання, чи слід нам використовувати вакцини різних технічних виробництв для процесу імунізації, - зазначив Гао Фу.

На його думку, лікарям доведеться комбінувати Sinovac, щоб підвищити ефект.

Читайте також

Всі повинні враховувати ті переваги, які вакцини мРНК (за технологією матричної РНК. - Ред.) можуть принести для людства. Ми повинні уважно стежити за цим, а не ігнорувати тільки тому, що у нас вже є кілька типів вакцин, - зазначив Гао Фу.

Як уточнив китайський чиновник, станом на 2 квітня дві дози вакцин від коронавірусу у країні отримали 34 мільйони осіб і ще близько 65 мільйонів - одну дозу. Населення Китаю перевищує 1,3 мільярда осіб.

Нагадаємо, згідно з результатами клінічних випробувань у Бразилії, ефективність препарату китайської фармацевтичної компанії Sinovac Biotech Ltd. у запобіганні інфікуванню коронавірусом - на рівні в 50,4 відсотка. Водночас, за даними самої компанії, препарат запобігає тяжкому перебігу COVID-19 на 80 відсотків. Дві інші вакцини китайської корпорації Sinopharm демонструють ефективність в 79,3 і 72,5 відсотка. Відповідний показник вакцини китайського біофармацевтичного гіганта CanSino - 65 відсотків.

В Україну перша партія китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва компанії Sinovac прибула 25 березня. Інактивована вакцина, що була 10 березня зареєстрована МОЗ України, пройшла усі етапи клінічних досліджень.

Читайте також наш матеріал: Вакцинація в Україні: як записатися та зробити щеплення