Кравчук сумнівається, що нормандська зустріч щодо Донбасу відбудеться у квітні

Зустріч не відбудеться поки політичні радники не домовляться про спільний план
Кравчук сумнівається, що нормандська зустріч щодо Донбасу відбудеться у квітні
Леонід Кравчук Фото: сторінка політика у Фейсбук
25 Березня, 18:28
читать на русском

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук сумнівається, що нормандська зустріч щодо Донбасу на вищому рівні зможе відбутися квітні. Він вважає, що про дату такої зустрічі не варто говорити, поки не буде погоджено новий план мирного врегулювання конфлікту.

Про це Кравчук (досьє Леоніда Кравчука) розповів в етері телеканалу "Україна 24".

На жаль, зараз я вже не можу так сказати, бо що життя змінюється і процеси постійно уточнюються, аналіз стає більш глибокий і факти - більш очевидними. Головне, дії стають більш відкритими. Тому сказати, що зустріч буде у квітні ... я не знаю, - сказав він.

Кравчук вважає, що зустріч не відбудеться поки політичні радники не домовляться про спільний план на основі запропонованих Німеччиною і Франції кластерів для реалізації мінських угод.

Читайте також

Поки не буде погоджено це питання на рівні політичних радників, поки вони не домовляться про спільний план, запропонований Францією, Німеччиною та Україною, а поки Росія мовчить... то говорити про зустріч на вищому рівні - немає такої можливості. Тим більше не можна говорити про дату зустрічі, - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Кравчук заявив, що саміт у нормандському форматі планують провести у квітні, однак його точна дата поки що невідома.

За словами першого президента України, що якщо на зустрічі країн "нормандського формату" будуть присутні представники Сполучених Штатів або навіть повноцінне включення США у цей формат, то це зможе змусити Росію рахуватися з інтересами інших сторін.

1