Криптовалюта Ethereum здорожчала після заяви Ілона Маска

Засновник компанії Tesla заявив, що має ВТС, ЕТН та Dogecoin
Криптовалюта Ethereum здорожчала після заяви Ілона Маска
Криптовалюта Ethereum Фото: David McBee з Pexels

Вартість криптовалюти Ethereum зросла одразу на 12% після заяви Ілона Маска про те, що він є власником  криптовалют Dogecoin, біткоїн та ЕТН.

Як повідомляє CNBC, 21 липня засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що наразі його компанії володіють біткоїнами.

Після згадки Маска про Ethereum, криптовалюта зросла більш ніж на 12%, досягнувши позначки у 1974,14 долара.

Вартість ЕТН Фото: сайт Binance

У своєму виступі Маск в цілому підтримав криптовалюти, попри потенційні ризики для навколишнього середовища. Він закликав використовувати при майнінгу біткоїнів енергію, якої дуже багато або яка не дуже потрібна для середовища.

Також бізнесмен заявив, що оскільки видобуток біткоїнів все більше забезпечується відновлюваною енергією, Tesla, швидше за все, знову прийме ВТС для транзакцій.

Нагадаємо, 13 травня вартість біткоїну різко впала після того, як Ілон Маск заявив, що Tesla не продаватиме свої автомобілі за криптовалюту. Вартість найпопулярнішої криптовалюти через кілька хвилин після твіту Маска впала на 7 тисяч доларів.

На початку червня, колектив хакерів з Anonymous звинуватив генерального директора Tesla Ілона Маска в надмірному впливі на криптовалюти за допомогою заяв у Твіттері, та записав відео з попередженням.

Виконавчий директор Tesla і SpaceX відповів на погрози Anonymous та опублікував на своїй сторінці у соцмережі зображення з підписом: "Ханна Монтана - це Майлі Сайрус".

Читайте також

1