Майже 90 кримінальних справ через місцеві вибори: за останню добу відкрили ще 10

Найбільше кримінальних справ відкрито у Києві, а найменше - на Волині
Майже 90 кримінальних справ через місцеві вибори: за останню добу відкрили ще 10
Нацполіція (фото: офіційний сайт Нацполіції)

В Україні поліція відкрила вже 420 кримінальних справ через порушення на місцевих виборах. З них 88 справ за статтею про підкуп виборців.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства внутрішніх справ.

Всього відкрито 204 справи пов'язаних з можливими порушеннями виборчого законодавства і 216 - через порушення виборчого процесу. Найбільше кримінальних справ відкрито в Києві -60, найменше на Волині - 1. В рамках 17 кримінальних справ повідомлено про підозру 17 фігурантам. За минулу добу в країні відкрили ще 10 кримінальних справ.

Читайте також

Також правоохоронці склали вже 1316 протоколів про адміністративні порушення пов'язаних з місцевими виборами. Найбільше таких порушень виявили в Київській області - 226, найменше в Харківській і Сумській областях - по 9.

Раніше повідомлялось, що у Дрогобичі близько 9 ранку 19 жовтня невідомий підпалив автівку кандидата на посаду голови Дрогобицької окремої територіальної громади.

Нагадаємо, що у Запоріжжі 15 жовтня невідомі особи стріляли по автомобілю ветерана війни на Донбасі, кандидата у депутати міської ради від політсили "За Майбутнє" Сергія Кирика, коли той залишав місце проведення зустрічі з виборцями. Під час інциденту в машині також знаходилася ще одна кандидатка у депутати Запорізької міськради Тетяна Лазаревич.