Масові обшуки проходять на київських комунальних підприємствах

Силовики прийшли в Київавтодор, Київавтошляхміст та у 10 районних КП ШЕУ
Головне
Масові обшуки проходять на київських комунальних підприємствах
Обшуки в Київавтодорі Фото: столична прокуратура
15 Вересня 2021, 16:58
читать на русском

15 вересня правоохоронці проводять обшуки у корпорації "Київавтодор", в КП "Київавтошляхміст" та у 10 районних КП ШЕУ міста Києва.

Як повідомляє столична прокуратура, "проводяться санкціоновані обшуки у службових приміщеннях" комунальних підприємств.

Слідчі дії відбуваються в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом привласнення та розтрати коштів бюджету міста Києва за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, - кажуть у прокуратурі.

Зазначається, що у ході вказаних обшуків працівниками правоохоронних органів вилучаються документи, які стосуються закупівель, здійснених коштом столичного бюджету, а також відомостей про витрати комунальних підприємств:

  • придбання та встановлення обмежувальних антипаркувальних стовпчиків, які не відповідають технічним характеристикам та були закуплені в один проміжок часу з різницею у вартості у понад 700 грн за одиницю, попри ідентичність цих виробів;
  • завищення комунальними підприємствами обсягів витрат матеріальних цінностей (солей, піско-соляної суміші, паливо-мастильних матеріалів);
  • списання палива на транспортні засоби, які фактично не використовувались;
  • використання комунального автотранспорту в особистих цілях та надання його в користування третім особам з метою отримання неправомірної вигоди;
  • незаконне працевлаштування та здійснення виплат заробітної плати працівникам, які фактично не працювали, а також за іншими фактами привласнення.

Нагадаємо, 10 вересня силовики провели обшуки у Департаменті земельних ресурсів та Апараті КМДА, та у Департаменті охорони здоров’я.

Читайте також

1