Мер Черкас вибачився перед Зеленським: Я гаряча, але щира людина

Він закликав президента спільно працювати на Україну
Мер Черкас вибачився перед Зеленським: Я гаряча, але щира людина
Анатолій Бондаренко Фото: Фейсбук-сторінка мера Черкас

Мер Черкас Анатолій Бондаренко вибачився перед президентом України Володимиром Зеленським та закликав спільно працювати на Україну.

Ми повинні забути про протистояння між мером і президентом. Як мер я хотів би, напевно, навіть і вибачитися перед президентом за те, що я не себе відстоював, а жителів міста. Я гаряча людина, але я щира людина і я завжди буду пліч-о-пліч стояти з патріотами, які будуть захищати нашу країну. Пане президенте, я хотів би вибачитися офіційно, - зазначив він під час трансляції на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також

Нагадаємо, у червні Зеленський (досьє Володимира Зеленського) назвав Бондаренка бандитом, а його рішення про скасування карантину в Черкасах - популізмом. Також він розповів, що проти мера Бондаренка відкрито "десятки кримінальних справ".

Міський голова Черкас подав позов до президента щодо захисту честі, гідності та ділової репутації у Печерський районний суд Києва.

Печерський районний суд міста Києва відмовив меру Черкас Анатолію Бондаренку у задоволенні позову до президента Володимира Зеленського, який назвав його бандитом.