Мер Умані Плетньова "відмазала" сина від мобілізації. зробивши його інвалідом ІІ групи - ЗМІ

Про це стало відомо при розслідуванні справи про підробку документів членами місцевої МСЕК
Важливо
Мер Умані Плетньова "відмазала" сина від мобілізації. зробивши його інвалідом ІІ групи - ЗМІ
Ірина Плетньова
25 Травня 2024, 13:43
читать на русском

На Черкащині голові та трьом членам МСЕК повідомили про підозру у підробленні офіційних документів та службовому підробленні (ч. 3 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України). Також підозру вручено лікарю-ортопеду, який поставив фіктивний діагноз потрібному "пацієнту".

Новина була б однією із багатьох по викриттю корупції у МСЕК, якби не одне "АЛЕ". "Потрібним пацієнтом" виявився 27-річний син міського голови міста Умань Ірини Плетньової Назар Плетньов. У 2022 році Ірина Плетньова, із використанням своїх місцевих контактів у МСЕК та лікувальних закладах Умані, порішала отримання сином ІІ групи інвалідності по опорно-руховому апарату і "бронь" від мобілізації. Про це пише телеграм-канал "Політбавовна"

Під слідством опинилися терапевт, невропатолог, хірург та офтальмолог обласного центру медико-соціальної експертизи, а також ортопеди-травматологи міської лікарні. Поліцейські встановили, що медичні працівники внесли до офіційних документів неправдиві відомості для присвоєння пацієнту групи інвалідності.

Тепер у Плетньової зовсім інші проблеми - як так пропетляти, щоб підозру не отримала вона сама (бо лікарі під слідством по безпосередній ініціаторці злочину мовчати не будуть) і її "відмазаний" син Назар. Очевидно, що мерство в Умані для Плетньової - теж під великим питанням. А епізодів по місту, окрім МСЕК, більш аніж достатньо.

Нагадаємо, син очільника Черкаської ОВА генерал-майора Ігоря Табурця теж надійно захований від мобілізації у Європі. Торік хлопець. який позиціонує себе як "митець і художник" відтворив "процес свого народження" на честь власного 27-річчя. Дмитро Табурець "виліз із вагіни" і виклав відповідні фото і відео в Інтернет, що наробило чимало галасу.

Читайте також