Мітинг під Офісом президента: принесли гарбузи для Шкарлета

Учасники акції викрикували "Шкарлета геть" і "Шкарлет нам не міністр"
Мітинг під Офісом президента: принесли гарбузи для Шкарлета
Фото: Українська правда
3 Жовтня 2020, 19:23
читать на русском

Під Офісом президента провели чергову акцію за відставку тимчасового виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета.

Про це повідомляє кореспондент Української правди з місця події.

Декілька студентів у мантіях символічно залишили на сходах Офісу гарбузи, що за українською традицією означає відмову дівчини від заміжжя, а вони таким чином висловили невдоволення Шкарлетом.

Організатори акції – кілька громадських організацій, зокрема Фундація регіональних ініціатив, Рух опору капітуляції, Солідарна молодь.

Читайте також

На події присутні представники Національного корпусу, а також студенти Олімпійського коледжу, які нещодавно виходили на акцію протесту проти приєднання свого закладу до Національного університету фізичного виховання і спорту.

Учасники акції викрикували "Шкарлета геть" і "Шкарлет нам не міністр", - повідомляє коресподент Української правди.

Після запалення фаєрів дехто почав викрикувати "Зелю геть!", на що організатори попросили їх не вдаватись до таких закликів, оскільки акція стосується безпосередньо нинішнього в.о. міністра освіти, а не президента.

Серед претензій протестувальників – причетність чиновника до "Партії Регіонів", плагіат у наукових роботах, "провалена" підготовка до нового навчального року, а також те, що освіта не отримала грошей з протиковідного фонду.

День акції обрали невипадково – 30 років тому, 2 жовтня 1990 року українські студенти вийшли на Революцію на граніті.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський пояснив затримку в обміні полоненими. Обмін полоненими із представниками тимчасово окупованих територій ОРДЛО затримується через те, що інша сторона досі не надала списки на обмін. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Чернівецької області.

1