Митники затримали в аеропорту пасажира з діамантами в спідньому - фото

Українець вивіз з Туреччини прикраси та дорогоцінні камені
Митники затримали в аеропорту пасажира з діамантами в спідньому - фото
Діаманти Фото: Київська митниця

Київські митники та прикордонники в аеропорту "Бориспіль" затримали українця, який прилетів із Туреччини.

Як повідомляє пресслужба Київської митниці, наш земляк для проходження митного контролю скористався спрощеною системою "зелений коридор".

На запитання співробітників митниці щодо наявності в нього товарів, які підлягають декларуванню, громадянин надав заперечну відповідь і сказав, що має лише особисті речі. Але митники знайшли у туриста дорогоцінне каміння загальною масою понад 14 карат та 9 каблучок з білого золота, оздоблених діамантами.

Поліетиленовий пакетик з дев’ятьма каблучками з білого металу зі вставками з прозорого каміння та один діамант в конверті з сертифікатом виробника, митники виявили під час перевірки ручної поклажі пасажира, серед його особистих речей. Після цього чоловікові нічого не залишалося, як видати ще один поліетиленовий пакетик, в якому знаходилися шість пакуночків з прозорим безбарвним камінням. Все це він переміщував у спідній білизні, яка була одягнена на ньому, - кажуть митники.

Експрес-аналізатор дорогоцінних металів та каміння підтвердив, що виявлене – це діаманти та вироби з білого золота.

Таким чином, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю на "зеленому коридорі".

Прикраси та коштовне каміння вилучено до рішення суду. Їх вартість буде встановлено додатково.

Нагадаємо, восени минулого року в аеропорту "Бориспіль" затримали українців, які намагалися провезти в країну діаманти на 15 млн гривень у спідній білизні.

Читайте також

1