Мораторій на підвищення тарифів на тепло встановлено в Україні

Президент підписав закон, який ухвалив парламент
Головне
Мораторій на підвищення тарифів на тепло встановлено в Україні
ЖКГ, платіжки Фото: https://www.facebook.com/kyivteploenergo
18 Серпня 2022, 21:30
читать на русском

Президент Володимир Зеленський підписав закон про запровадження мораторію на підвищення тарифів на тепло, ухвалений Верховною Радою 29 липня.

Про це повідомляється на сайті Міністерства розвитку громад та територій.

Президент України Володимир Зеленський підписав закони від 29.07.2022 №2479-IX про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування, а також №2481-IX щодо фінансового забезпечення заходів, спрямованих на врегулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування, - йдеться у повідомленні.

Як зазначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, опалювальний сезон буде без підвищення тарифів на тепло та гарячу воду для споживачів.

За його словами, після підписання закону в Україні буде забезпечено цінову стабільність у сфері теплопостачання, та фінансову спроможність підприємств теплокомуненерго під час опалювального сезону 2022/23 років.

Адже цей опалювальний сезон буде найскладнішим за період незалежності України. Впевнений, що ми всі разом гідно впораємось з усіма викликами та забезпечимо стале проходження опалювального сезону, — додав міністр.

Нагадаємо, відповідно до закону №2479-IX, протягом дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення в Україні запроваджується мораторій на підвищення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. Це означає, що тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зміняться.

1