На Житомирщині мати покинула чотирьох дітей і тиждень пиячила у сусідньому районі

До поліції на матір заявила 14-річна донька
На Житомирщині мати покинула чотирьох дітей і тиждень пиячила у сусідньому районі
Мати покинула напризволяще 4 дітей (Фото: Нацполіція)

У Новоград-Волинському районі Житомирщини 38-річна матір тиждень пиячила у сусідніх селах,  залишивши  без догляду чотирьох дітей.

Про це повідомили у поліції Житомирської області.

38-річна горе-матір виявилася добре знайомою правоохоронцям. Вона перебуває на обліку соціальних служб як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Лише цього року ювенальні інспектори мали зо два десятки приводів для спілкування з нею щодо догляду за дітьми. Вона неодноразово залишала неповнолітніх доньок, віком 15, 14, 10 та 7 років, без нагляду, а сама розважалась у різних компаніях.  У цих  випадках на жінку оформляли адмінпротоколи.

Востаннє мати залишила дітей на 6 днів та поїхала відпочивати до друзів. Упродовж майже тижня відсутності матері 14-річна дівчинка сама доглядала за молодшими сестрами та дбала про їх харчування.

Поліціянти разом із соціальними працівниками розшукали жінку у сусідньому районі. На момент зустрічі вона була п`яною. Наразі її повернули  додому та зобов’язали дбати про дітей.

Водночас соціальні служби взяли родину під супровід, а поліціянти вдруге порушили питання про позбавлення її батьківських прав.

Нагадаємо, горе-матір, яка в Києві залишила помирати дітей від голоду, засудили до 12 років позбавлення волі.

Читайте також

1