Недостовірне декларування: Венедіктова порушила кримінальні справи проти трьох нардепів

У декларації кожного з них знайшли порушень на понад мільйон гривень
Важливо
Недостовірне декларування: Венедіктова порушила кримінальні справи проти трьох нардепів
Ірина Венедіктова (фото: УНІАН)
17 Грудня 2021, 13:50
читать на русском

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова порушила кримінальні справи стосовно двох "Слуг народу" Олександра Куницького і Миколи Кириченка, а також члена фракції "Європейська солідарність" Михайла Забродського.

Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит журналіста видання "Слово і діло".

За результатами розгляду повідомляємо, що наявною у Національного агентства інформацією, яка надійшла від Офісу генерального прокурора, за результатами розгляду обґрунтованих висновків та матеріалів повних перевірок декларацій, поданих народними депутатами Олександром Куницьким, Миколою Кириченком та Михайлом Забродським, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України (недостовірне декларування), – йдеться в листі.

Як відомо, НАЗК знайшло порушення в декларації нардепа Кириченка на 1,3 млн грн. Згідно із результатами перевірки декларації Кириченка за 2020 рік, левова частка порушень стосується нерухомості нардепа.

Також Нацагентство виявило недостовірності в декларації його колегії по фракції Куницького в розмірі 2,3 млн грн. Політик не вказав фінансове зобов'язання у розмірі понад 303 тисяч шекелів.

Своєю чергою нардеп від ЄС Забродський не вказав у декларації житловий будинок, який він орендував. Його вартість оцінюється в 1,54 млн грн.

Нагадаємо, Виконавча служба почала стягувати з нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви понад 1,2 млн грн доходів від жомової ями.

Читайте також