Німеччина хоче ввести "мегалокдаун" із зупинкою транспорту

Країна планує повністю закрити усі кордони
Німеччина хоче ввести "мегалокдаун" із зупинкою транспорту
Ангела Меркель (скріншот відео)

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель хоче посилити карантинні заходи в країні, повністю закривши кордони через поширення "британського" штаму коронавірусу.

Таке рішення може бути ухвалене на конференції прем’єр-міністрів федеральних земель наступного тижня, повідомляє Bild.

Канцелярія розглядає можливість припинення роботи місцевого та міжміського громадського транспорту - автобусів, поїздів, регіональних поїздів, - йдеться у повідомленні.

Читайте також

Міністерство транспорту наразі вивчає, які наслідки може мати це рішення для логістики та мобільності в країні. За даними джерел, новий "мегалокдаун"  мав би тривати до кінця лютого.

Президент Інституту Роберта Коха Лотар Вілер заявив у четвер, що поточні обмеження імплементуються не так послідовно, як під час першої хвилі епідемії. Він закликав ще більше людей працювати з дому і посилити чинні обмеження.

Нагадаємо, що Німеччина ввела частковий карантин в листопаді, в результаті чого магазини і школи залишалися відкритими, але посилила його в середині грудня, закривши другорядні магазини.

Ангела Меркель заявила, що карантинні заходи в Німеччині залишаться у силі, якщо ситуація з поширенням COVID-19 в країні істотно не зміниться.

1