Ніж, годинник, дзеркала: що, за прикметами, не варто дарувати на день народження

Ви зможете зробити свій подарунок не тільки оригінальним, але і безпечним з точки зору енергетики
Ніж, годинник, дзеркала: що, за прикметами, не варто дарувати на день народження
подарунок
20 Листопада 2023, 21:56
читать на русском

Не кожен подарунок на день народження стане символом уваги і турботи. Згідно з прикметами, деякі подарунки можуть нести в собі енергію сварок, невдач і навіть "перевернути" долю.

Ось кілька предметів, які краще викреслити зі списку подарунків або зробити їх безпечними.

Ніж: набуття безпеки через символічну суму

Вважається, що дарування ножа може залучити сварки. Однак, щоб цей гострий предмет перетворився на безпечний подарунок, попросіть символічну суму за нього. Просто одна монетка зробить ваш подарунок не тільки корисним, але і уникне негативної енергії.

Годинники: натяк на вік або погіршення долі

Подарунок у вигляді годинника може бути сприйнятий як натяк на вік, а також, згідно з повір'ями, відняти кілька років життя. Щоб уникнути негативних асоціацій, виберіть годинник з особливою символікою або подаруйте їх спільно з креативним аксесуаром.

Дзеркало: відображення успіхів чи небезпека

Дзеркало як подарунок може "перевернути" успіхи і подвоїти невдачі, особливо для представниць прекрасної статі. Однак, якщо вибрати дзеркало з красивою рамою або використовувати його в декоративних цілях, воно стане стильним акцентом без негативних наслідків.

Капці: уникайте сварок

Вважається, що капці можуть стати причиною серйозної сварки. Якщо ви не хочете ризикувати стосунками, уникайте дарування капців. Замість цього розгляньте варіанти, які будуть приносити комфорт, але не викличуть непорозуміння.

Прикраси з перлами: блиск або біди

Перли виглядають чудово, але багато хто вважає, що вони схожі на сльози і можуть залучити неприємності. Щоб уникнути негативних наслідків, вибирайте прикраси з іншими дорогоцінними каменями або надайте їм особливого значення у вигляді унікального дизайну.

Нагадаємо, що є давнє повір’я, згідно з яким деякі речі не можна викидати на смітник. Це, наприклад, стосується сумок і гаманців. Викинувши на смітник гаманець, можна накликати скруту та безгрошів’я. А ще не радять викидати спідню білизну та дитячі речі.

Читайте також