Окупанти на межі божевілля від того, що кожен день відправляють колони вантажівок з трупами (відео)

Російські солдати невдоволені вищим військовим командуванням рф
Окупанти на межі божевілля від того, що кожен день відправляють колони вантажівок з трупами (відео)
Російська військова техніка, яку знищили в Україні / Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA
2 Квітня 2022, 16:52
читать на русском

Серед російських окупантів зростає невдоволення вищим командуванням РФ і назрівають бунти. Багато солдатів – на межі божевілля від того, що кожен день їм доводиться відправляти на "велику землю" колони вантажівок із трупами.

Про це свідчать перехоплені розмови орків, які опублікувала Служба безпеки України.

Ось як цей загарбник, що стоїть під Києвом та не приховує свого роздратування: "Не то, что себя жаль. Пацанов жалко и их родителей, когда ты каждый день видишь УРАЛы с 200-ми. Каждый день по 30 УРАЛов уезжает отсюда и всем пох*й".

Окупант говорить, що злий на путіна, який обіцяв їм тріумфальну ходу, а натомість втягнув у затяжну війну, де їм не перемогти.

"Уже больше месяца мы тут еб*мся…, а они взять ее (Україну) не могут. Путин ... конченный человек. Тут уже миллионы людей погибли,… миллионы нах*й, и он ни х*я не делает", – скаржиться окупант.

Дружина, щоб розрадити його, розповідає, що по телевізору показували шаманку, яка ще у 2020 році передбачила війну з Україною і пообіцяла її завершення до 13 квітня.

В СБУ нагадали, що кожен солдат, який не бачить сенсу у цій війні, може самостійно завершити її вже зараз, здавшись у полон. Принаймні так він не стане частиною "грузу 200".

Нагадаємо, що російські окупанти вже не планують наступальних операцій і не мріють про перемогу. Більшість орків хоче просто вижити, а свій страх "лікують" алкоголем.

Читайте також наш матеріал: Було завдання – захопити Київ: свідчення окупантів, які потрапили в полон

Читайте також

1