Окупанти використовують "загороджувальні загони", щоб їхні вояки не тікали з фронту

Кремлівське командування посилює використання "перевірених" радянських методів "переконання"
Окупанти використовують "загороджувальні загони", щоб їхні вояки не тікали з фронту
Російські окупанти / Фото: reuters
14 Вересня 2022, 21:52
читать на русском

Щоб зупинити втечу своїх підрозділів з поля бою, окупанти продовжують використовувати "загороджувальні загони".

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Окупанти мають панічні настрої та все більше не бажають брати участь у війні після вдалих наступів ЗСУ.

Ситуація посилюється завдяки невчасним та неповним виплатам обіцяного грошового утримання. Багато військових, єдиною мотивацією яких було саме матеріальне забезпечення, шукають можливості або повернутися на територію рф, або здатися в полон, - зазначили у ГУР.

Окупанти, які відійшли з ізюмського напрямку в Донецьку область, очікують на підвезення боєкомплекту та палива. При відступі підрозділи витратили або вимушено кинули практично все озброєння та техніку. Рашисти скаржаться, що обіцяна допомога так і не надійшла.

Підрозділи 20-ї гвардійської загальновійськової армії рф (в/ч 12721) про відступі від Ізюма і Балаклії зазнали великих втрат. В деяких ротах залишилось близько половини особового складу. Ті що вижили, мають намір рухатися в бік російського кордону, щоб повернутися додому.

Багато окупантів зосередилось поблизу російського кордону в районі Бєлгородської області. Вони не мають зв’язку з командуванням, відсутнє постачання їжі та боєприпасів.

Щоб зупини масову втечу з поля бою, кремлівське командування посилює використання "перевірених" радянських методів "переконання". З перехоплених розмов окупантів стало відомо про встановлення тилу так званих "загороджувальних загонів", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, командирам 4 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу надійшло повідомлення: "В тильній полосі виставлений загороджувальний загін. Всі війська, що відступають, будуть знищені. Наказ командувача номер 222. Довести до всіх постів".

Нагадаємо, що Кремль намагається використати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії. В першу чергу рф цікавить можливість поповнити запаси радянських боєприпасів та запчастин до військової техніки.

Читайте також

1