Опитування Зеленського: президент озвучив перше запитання

За словами Зеленського, українці зможуть відповісти на це та інші запитання на дільницях
Головне
Опитування Зеленського: президент озвучив перше запитання
Володимир Зеленський (фото: УНІАН)

Президент Володимир Зеленський озвучив перше запитання з п’яти анонсованих на опитуванні у день місцевих виборів 25 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?, -  так звучить запитання президента.

Читайте також

За словами Зеленського, українці зможуть відповісти на це та інші запитання на дільницях.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського) закликав українців прийти на дільниці 25 жовтня не лише, щоб проголосувати за кандидатів на місцевих виборах, а й відповісти на 5 актуальних запитань, які зараз обговорюються у суспільстві.

Водночас президент не сказав, про які 5 важливих питань іде мова, але пообіцяв озвучити відповідну інформацію трохи згодом.

Своєю чергою, у Центральній виборчій комісії запевнили, що не долучатимуться до проведення опитування, яке президент України Володимир Зеленський анонсував на день виборів - 25 жовтня.

Крім того, співкоординаторка всеукраїнської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська вважає, що опитування на дільницях може бути розцінено, як втручання у вибори, а також немає законних підстав для організації опитування в приміщенні для голосування.

1