Орки почали мобілізацію українців на захоплених територіях трьох областей

З тимчасово окупованих населених пунктів не можна виїхати на територію, підконтрольну Україні
Орки почали мобілізацію українців на захоплених територіях трьох областей
Російські військові, окупанти / Фото з відкритих джерел
24 Квітня 2022, 08:53
читать на русском

Російські загарбники розпочали примусову мобілізацію, зокрема медиків, на захоплених територіях Херсонської, Запорізької та Харківської областей.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Окупанти проводять мобілізацію українських медиків, які залишаються на окупованих територіях. Зокрема, в місті Вовчанськ (Харківська область) в первинної медико-санітарної допомоги молодший медичний персонал примусово відправляють на передову для надання першої медичної допомоги російським пораненим. В разі відмови медикам погрожують розстрілом.

Також розпочато мобілізаційні заходи щодо молоді з-поміж місцевого населення на окупованих територіях Херсонської, Запорізької та Харківської областей.

З метою забезпечення мобілізаційних заходів практично повністю перекрито можливість виїзду з Херсонської області на контрольовані Україною території. Значно обмежено можливість виїзду в бік РФ.

В Запорізькій області російські військовослужбовці та співробітники ФСБ шукають людей призовного віку. Повідомляється, що саме вони мають поповнити склад бойових підрозділів РФ на найбільш проблемних напрямках.

Ці заходи проводяться попри переважно проукраїнську налаштованість населення областей та загальну мотивацію чинити опір російським загарбникам, - наголосили у ГУР.

Нагадаємо, що радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів, що робити мешканцям тимчасово окупованих територій, якщо їх намагаються мобілізувати до російських військ.

Читайте також

1