Порошенко оскаржить арешт майна у суді (відео)

Апеляцію розглянуть 3 лютого
Порошенко оскаржить арешт майна у суді (відео)
Петро Порошенко Фото: eurosolidarity.org
21 Січня 2022, 16:49
читать на русском

П`ятий президент України Петро Порошенко оскаржить арешт майна – апеляцію на рішення суду розглянуть 3 лютого.

Про це повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань.

Він заявив, що рішення про арешт майна буде оскаржено не лише представниками Порошенка, а й тими юридичними особами, на майно яких незаконно було накладено арешт у "вугільній справі".

Також Головань упевнений, що ще не всі юридичні особи повідомлені про рішення суду та подали апеляційні скарги.

Суддя Бортницька в турборежимі на владу без перевірки фактів та документів приймала рішення. Під час судового засідання ми просили розібратися, на яку дату визначено перелік активів для того, щоб звернути увагу, що там не всі активи вже належать Порошенку. Але суддю це не зацікавило, - заявив Головань.

Нагадаємо, 20 грудня 2021 року​ Петру Порошенку повідомлено про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій. Йдеться про організацію злочинної схеми постачання вугілля із тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям "ЛНР" та "ДНР" групою громадян України на загальну суму близько 1,5 млрд гривень.

6 січня Печерський райсуд м. Києва арештував майно та активи п'ятого президента, народного депутата Петра Порошенка, якого підозрюють у державній зраді та сприянні тероризму.

19 січня Порошенку присудили особисте зобов`язання у справі про державну зраду.

Читайте також

1