Посилений карантин запровадили у Львові з 18 жовтня: що під забороною

Усіх школярів міста відправляють на двотижневі канікули
Важливо
Посилений карантин запровадили у Львові з 18 жовтня: що під забороною
Карантин, українці під час пандемії коронавірусу фото: УНІАН
18 Жовтня 2021, 15:13
читать на русском

У Львові на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій вирішили встановити у місті з 18 жовтня нові карантинні правила.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.

З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля, - написав він.

Очільник Львова зазначив, що під заборону потраплять масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюватимуть лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах. Народні доми, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг, - додав мер Львова.

За його словами, промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси зможуть працювати лише за умови вакцинованих працівників, або якщо у них є негативний ПЛР-тест. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування працюватимуть до 23:00 - за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом, - додав Садовий.

Спортзали з 18 жовтня зможуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

Готелі та хостели - працюватимуть лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, в Україні очікується пік захворюваності на коронавірус у кінці жовтня - початку листопада. А штам "Дельта" стає все більш небезпечним та агресивним.

Читайте більше у нашому матеріалі про завантаженість медичної системи через нову хвилю коронавірусу: Коронавірус атакує Україну: що відбувається в лікарнях у регіонах

Читайте також

1