Працівники держпідприємства НАН України виробляли фальсифікований алкоголь - фото

У ділків вилучили продукції на 1,3 млн гривень
Працівники держпідприємства НАН України виробляли фальсифікований алкоголь - фото
Фальсифікований алкоголь Фото: прокуратура Києва

Працівники держпідприємства НАН України виготовляли фальсифікований алкоголь

Як повідомляє пресслужба Київської прокуратури, у період з серпня 2020 по лютий 2021 року учасники організованої групи, будучи службовими особами ДП "Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук" НАН України, та використовуючи приміщення держпідприємства та спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їх подальшого збуту під виглядом відомих брендів.

Встановлено, що учасниками організованої групи незаконно виготовлено понад 5300 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та отримано прибутку на понад 1,3 млн гривень.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру організованій групі у складі трьох осіб, викритих у виготовленні фальсифікованих алкогольних напоїв з метою збуту.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження обставин кримінального провадження.

Нагадаємо, 7 червня силовики провели обшуки у приміщеннях Інституту рибного господарства НАН України. Повідомляється, що директор інституту вимагав хабаря від підприємця - той мав йому платити щомісяця 20 тисяч гривень.

Читайте також