Прокуратура спіймала на хабарі керівників Конча-Заспи і Голосіївського парку

Керівник Конча-Заспи вимагав та одержав 4 тисячі доларів
Прокуратура спіймала на хабарі керівників Конча-Заспи і Голосіївського парку
Конча-заспа фото: прокуратура

Київська міська прокуратура викрила керівників лісопаркового господарства "Конча-Заспа" та парку "Голосіївський" на хабарі.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

На одержанні неправомірної вигоди викрито виконувачів обов’язків директорів КП "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" "Київзеленбуду" та Національного природного парку "Голосіївський" (ч. 3 ст. 368 КК України), - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, керівник "Конча-Заспи" вимагав та одержав від підприємця 4 тисячі доларів за погодження облаштування мотузкового парку на території КП.

Гроші фото: прокуратура

До того ж посадовець НПП "Голосіївський" вимагав та одержав від цього ж підприємця 54 тисячі гривень за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності.

Обох посадовців затримали:

  • керівника КП "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" – під час одержання другої частини хабаря у 3 тисячі доларів;
  • в.о. директора НПП "Голосіївський" – під час одержання усієї суми хабаря.

Вирішується питання про повідомлення затриманим підозри та обрання їм запобіжних заходів.

На сайтах підприємств зазначається, що директором НПП "Голосіївський" є В’ячеслав Потапенко, керівником ЛПГ "Конча-Заспа" – Іван Щербей.  Проте у Facebook повідомляють, що затримали Андрія Хрутьбу.

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро затримало "на гарячому" при отриманні ста тисяч доларів хабаря рідного брата "невловимого" судді Павла Вовка.

Читайте також