Протест ФОПів: прийшли до палацу "Україна", де має відбутись концерт "Кварталу 95"

Під будівлю стягнули силовиків, які оточили її по периметру
Протест ФОПів: прийшли до палацу "Україна", де має відбутись концерт "Кварталу 95"
Протести ФОПів біля Палацу Україна Фото: РБК-Україна)

У Києві ФОПи, які протестують проти запровадження січневого локдауну, після маршу центральними вулицями столиці прийшли до палацу "Україна".

Про це повідомляє РБК-Україна з місця подій.

Протестувальники зайняли площу перед палацом "Україна", куди ж стягнули правоохоронців, зокрема й Національну гвардію. Силовики оточили периметр палацу "Україна".

Сьогодні, 22 грудня, у палаці "Україна" повинен відбутися новорічний концерт "Кварталу 95", засновником  та художнім керівником якого був президент України Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського).

Зазначається, що ситуація біля палацу "Україна" спокійна. Між протестувальниками та силовиками сутичок не відбувалось. Своєю чергою представники акції протесту слухають музику та тримають прапори.

Читайте також

Нагадаємо, що 15 грудня біля Верховної Ради України та інших органів державної влади в центрі Києва підприємці продовжили протестувати проти запровадження чергового локдауну у січні. Урядовий квартал частково перекрили. Згодом протестувальники пішли до Офісу президента, де підпалили фаєри. Між правоохоронцями та мітингувальниками відбулись сутички, були травмовані.

Представники бізнесу  зокрема вимагають:

  • Ухвалити законопроєкти №3993, та №3853-1(2).
  • Утворити постійний консультативно-дорадчий орган, який займатиметься питаннями мікропідприємств в Україні.
  • Всі зміни у законодавстві уряд повинен обговорювати з представниками мікробізнесу.
  • Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків.
  • Запровадити мораторій на всі види перевірок під час пандемії COVID-19.

Читайте більше в нашому матеріалі: Касовий апарат, локдаун, банкрутство, або чому протестують ФОПи

1