ПВК Семенченка та Шевченка "здав" колишній учасник

Суд звільнив чоловіка від відповідальності
Важливо
ПВК Семенченка та Шевченка "здав" колишній учасник
СБУ (фото: пресслужба)
30 Березня 2021, 15:02
читать на русском

Приватну військову компанію (ПВК), у створенні якої підозрюють Семена Семенченка та Євгена Шевченка, ще в січні "здав" колишній її учасник.

Про це йдеться в рішення Печерського районного суду Києва.

За даними слідства, уродженець Баришівки Київської області з липня 2018 року по кінець листопада 2019 року був у складі незаконного збройного формування. Він добровільно вийшов з нього і написав заяву в правоохоронні органи в січні 2021 року.

Читайте також

Також повідомляється, що він розповів слідству про створення та роботу приватних військових компаній ТОВ "Донкорп Україна" і "Donbass Battalion corporation", а також надав інформацію про активних членів ПВК. За це Печерський райсуд звільнив чоловіка від відповідальності.


Контекст. 24 березня СБУ припинила діяльність воєнізованого формування, до організації якого начебто причетні колишній народний депутат Семен Семенченко (досьє Семенченко) та агент НАБУ Євген Шевченко. Зазначається, що до складу компанії входило понад 150 осіб, а сама організація діяла під прикриттям охоронних фірм і громадських організацій.

25 березня Служба безпеки України оприлюднила переписку нардепа попереднього скликання Семена Семенченка і агента НАБУ Євгена Шевченка, підозрюваних у постачанні військових товарів з російської Федерації.

26 березня Печерський районний суд Києва відправив під варту колишнього нардепа Семена Семенченка на 2 місяців без права внесення застави.

Суд також обрав запобіжний захід агенту НАБУ Євгену Шевченку з правом внесення застави в розмірі 5 млн гривень.

1