Радуцький: через 2-3 тижні влада змушена буде ввести локдаун

Оскільки ситуація погіршується
Радуцький: через 2-3 тижні влада змушена буде ввести локдаун
Михайло Радуцький (фото: пресслужба нардепа)
20 Листопада, 20:34
читать на русском
Ситуація з поширенням COVID-19 залишається контрольованою, проте при збереженні таких темпів у влади через 2-3 тижні не залишиться іншого вибору, як запроваджувати більш жорсткі заходи.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький у Facebook.

Загалом статистика вказує на те, що ситуація невпинно погіршується. Але при збереженні темпів у влади через 2-3 тижні не залишиться іншого вибору, як запроваджувати більш жорсткі заходи, - написав він.

Радуцький також зазначив, що під кінець тижня у країні нові вражаючі цифри щодо захворюваності на коронавірус – 14 575 інфікованих за добу.

Десять днів тому прогнозував, що за наявних темпів ми вже до кінця листопада вийдемо на цифру 15 тисяч нових хворих щоденно. На жаль, прогноз справджується, - зауважив Радуцький.

При цьому голова комітету запевнив, що на щастя, система охорони здоров’я витримує навантаження, оскільки завантаженість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, в середньому складає 52%.

Найбільший відсоток зайнятості місць в лікарнях Полтавської (72%), Черкаської (71%) та Запорізької (63%) областей. Але в 10 регіонах ліжко-місця заповнені менше ніж на 50%, - підкреслив він.

Нагадаємо, що радник мера Києва Володимир Бондаренко заявив, що запровадження повного локдауну у столиці неможливе й ефективніше буде відстежувати пересування хворих на коронавірус і контактних осіб через "Дій вдома".