Разумков: Рада розгляне законопроєкти щодо діяльності Вищої ради правосуддя

Парламент розгляне низку законів щодо судової реформи
Важливо
Разумков: Рада розгляне законопроєкти щодо діяльності Вищої ради правосуддя
Верховна Рада (фото: УНІАН)
12 Липня 2021, 10:04
читать на русском

Упродовж останнього пленарного тижня п’ятої сесії Верховна Рада України розгляне низку законопроєктів, які стосуються судової реформи.

Про це сказав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в етері телеканалу "Інтер".

За його словами, цього тижня будуть розглянуті два законопроєкти, пов’язані з діяльністю Вищої ради правосуддя - це проєкти законів № 5068 та № 5069.

Він додав, що на розгляд законопроєктів "Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя" та "Про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя" може піти багато часу.

За словами Разумкова, під час пленарних засідань до розгляду зазвичай заплановано багато законодавчих ініціатив, проте їх не завжди можна пройти за пленарний тиждень.

Разом з тим, він додав, що цього тижня можливе проведення позачергових засідань.

Вони можуть відбутися у вівторок та четвер, - сказав спікер.

Нагадаємо, з 13 до 16 липня Верховна Рада України працюватиме у режимі пленарних засідань відповідно до календарного плану п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання. У цей період Рада планує провести два позачергових засідання - 13 та 15 липня.

Читайте також

1