Роботодавцям рекомендують перевести працівників на позмінну або дистанційну роботу - Степанов

Водночас він наголосив, що при цьому потрібно зберігати заробітні плати
Роботодавцям рекомендують перевести працівників на позмінну або дистанційну роботу - Степанов
Максим Степанов

В умовах подовження адаптивного карантину уряд рекомендує роботодавцям запровадити позмінний режим, а по змозі — перевести працівників на дистанційну роботу.

Про це написав міністр охорони здоров’я Максим Степанов у Facebook.

Рекомендовано роботодавцям створити умови позмінного режиму для працівників; де це можливо — перехід у дистанційний формат зі збереженням зарплати, - зазначив Степанов (досьє Максима Степанова).

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд продовжить карантин в Україні до кінця року. Також в постанову про карантинні обмеження внесуть зміни.

Нагадаємо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що епідситуація в Україні неспокійна, спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, і це є загрозливою ситуацією, яка спонукає переглядати протиепідемічні заходи.

Він зазначив, що на засіданні уряду МОЗ запропонує продовжити карантин до 31 грудня 2020 року. Крім того, за словами головного санлікаря, буде запропоновано обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22 години.

На грип і коронавірус можна захворіти одночасно, оскільки це схожі за симптомами та способом передачі інфекції. Існує ризик складного перебігу хвороби, яка може призвести до смерті.

Станом на 12 жовтня, у лікарнях зайнято 62,3% ліжок, які призначені для лікування пацієнтів з COVID-19.