Росіяни почали усвідомлювати наслідки війни та хочуть тікати з рф (відео)

Це усвідомлення може перерости у нову хвилю еміграції
Росіяни почали усвідомлювати наслідки війни та хочуть тікати з рф (відео)
Мертві російські солдати Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
24 Березня 2022, 14:08
читать на русском

На третій тиждень навіть "мирна" категорія росіян починає усвідомлювати наслідки війни проти України. Тому вони бажають виїхати зі своєї країни.

У Службі безпеки України зазначили, що цілком можливо, що це усвідомлення переросте у нову хвилю еміграції з РФ. Принаймні про це йдеться у чергових розмовах російських окупантів, які вдалося перехопити СБУ.

"Я тебе хочу честно сказать: если бы у меня были свободные бабки, я бы с удовольствием отсюда уехала. Потому что ничего хорошего дальше не будет. Пока будет эта власть, ничего хорошего не будет", - говорить жінка путінському вояці.

Вона розповідає про ситуацію в росії і катастрофічні наслідки для економіки: "Работы лишились люди, которым 20-30 лет, до сороковника".

Натомість зазомбований окупант стверджує, що це не проблема, бо "…пойдут на заводы, на фабрики, в хозяйство. Начнут заниматься огородами и будет у нас все свое и откажемся мы от тех нах*й западных продуктов, никому не нужных шмоток этих и всего остального".

Не впливає на "вояку" і емоційне: "У нас там тоже родственники есть. И родственники эти живут под Киевом, который сейчас бомбят и в осаде держат".

Та росіянам настільки чужий наш проєвропейський вибір, що готові кидати бомби на пологові будинки та розстрілювати з танків притулки для літніх людей.

Нагадаємо, що у Службі безпеки України описали узагальнений портрет пересічного російського загарбника.

Читайте також наш матеріал: Було завдання – захопити Київ: свідчення окупантів, які потрапили в полон

Читайте також

1