Розслідування закрили. Паркан стоїть, - нардепка Марченко, яку підозрювали у хабарях за переправку чоловіків через кордон, уже не має проблем із законом

Людмила Марченко - це та сама депутатка-слуга народу, яка викидала хабар через паркан до сусіда
Головне
Розслідування закрили. Паркан стоїть, - нардепка Марченко, яку підозрювали у хабарях за переправку чоловіків через кордон, уже не має проблем із законом
Людмила Марченко
28 Травня 2024, 07:35
читать на русском

"Розслідування закрили. Паркан стоїть. І вам гарного дня!", - так прокоментувала допис у ФБ нардепка від "Слуги народу" Людмила Марченко на запитання про кримінальне провадження стосовно неї і її помічниці щодо отримання хабаря за сприяння у перетині держкордону особам чоловічої статі.

Нагадаємо, що Марченко у липні 2023 року нарешті стала відомою як чемпіонка з метання баксів через паркан сусіду. Є навіть відповідне відео, де зафільмовано увесь процес.

НАБУ і САП повідомили про підозру у зловживанні впливом нардепці Людмила Марченко та її помічниці Анастасії Колесник. За версією слідства, депутат спільно зі своєю помічницею за грошову винагороду пообіцяла громадянину забезпечити отримання дозволу на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до інформаційної системи «Шлях».

Надалі співучасниками організовано надіслання звернення благодійної організації до однієї з районних військових адміністрацій, на підставі чого ОВА прийнято рішення про надання дозволу вказаному громадянину на проїзд як волонтера через державний кордон України з метою перевезення гуманітарного вантажу на територію України.

Після одержання дозволу помічниця нардепа зустрілась з громадянином та отримала від нього другу частину обумовлених коштів.

Розгляд справи увесь час відтягували - то нардепка вагітна і лежить в лікарні, то народжує, то ще з якихось причин. І ось нарешті фінал - справу тупо закрили.

До речі, керівництво партії влади відреагувало на корупційний скандал по-хитрому. З одного боку, на догоду публіці пані Марченко було виключено з партії "Слуга народу". З іншого – вона й досі залишається членом парламентської монобільшості і входить до фракції "слуг народу".

Читайте також