СБУ викрила плани окупантів щодо залучення дітей до псевдореферендумів "ДНР"

Для "накрутки показників" планують залучати родини з Донецької області
СБУ викрила плани окупантів щодо залучення дітей до псевдореферендумів "ДНР"
СБУ, Служба безпеки України / Фото: facebook.com/SecurSerUkraine
22 Вересня 2022, 16:38
читать на русском

Служба безпеки перехопила документи терористичної організації "днр", які регламентують залучення неповнолітніх громадян до участі у фейковому референдумі рф на тимчасово окупованій території Донеччини.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Загарбники сподіваються розширити "електоральну базу" для підтримки приєднання до рф частини сходу України і задіяти у псевдоголосуванні місцевих жителів віком від 13 до 17 років.

Щоб посилити контроль за "явкою", неповнолітніх мають супроводжувати до "виборчих дільниць" їх батьки, опікуни або представники так званих "дитячих будинків".

А для "накрутки показників" планують залучати родини з Донецької області, які мають місцеву реєстрацію, але виїхали до рф.

Відповідні зміни до "виборчого процесу" доручили внести так званій "центральной ізбіратєльной комісії днр". СБУ ідентифікувала всіх організаторів, встановила їх місцеперебування та задокументувала злочини.

Нагадаємо, що російські окупанти планують провести псевдореферендуми на окупованій частині Донецької та Луганської областей 23-27 вересня. Йдеться про приєднання самопроголошених республік до складу росії.

До кінця вересня окупанти планують провести так звані "референдуми" щодо приєднання до складу РФ на захоплених територіях Херсонської та Запорізької областей.

Читайте також

1