Схеми родини Венедіктової: її чоловік отримав 750 тис. грн за фіктивне звільнення

Після звільнення чоловік генпрокурорки продовжив їздити на роботу
Схеми родини Венедіктової: її чоловік отримав 750 тис. грн за фіктивне звільнення
Ірина Венедіктова (фото: Вікіпедія)
17 Листопада 2020, 10:46
читать на русском

Чоловік генеральної прокурорки України Ірини Венедіктової Денис Колесников звільнився з посади заступника начальника Департаменту кіберполіції, отримав 750 тисяч гривень від Кіберполу і продовжив їздити на роботу.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info.

Журналісти отримали пакет документів, що свідчать про офіційне звільнення Колесника з посади заступника начальника 30 вересня 2020 року.

Дмитро Колесник, чоловік генпрокурорки Ірини Венедіктової

Денис Колесник, чоловік генпрокурорки Ірини Венедіктової (скрін з відео)

Зазначається, що перед тим чоловік задекларував понад 750 тисяч гривень виплат, пов’язаних з цим звільненням. З них – 608 тисяч разова допомога при звільненні, 103 тисячі – зарплата, премії й невикористані відпустки, ще понад 60 тисяч – матеріальна допомога і допомога на розв'язання соціально-побутових питань.

Також Колесник просив і отримав гроші за нібито довге і дороге лікувався від коронавірусу.

Автомобіль, яким користується чоловік Венедіктової, після звільнення системно приїжджав до Кібердепартаменту (з 9.00 до 18.00). Зазначається, що на сайті Колесник продовжував значитись заступником, а у приймальному відділенні про звільнення нічого не знали.

Повідомляється, що 1 жовтня Департамент Кіберполіції оголосив конкурс на колишню посаду Колесника. Уже 5 жовтня чоловік генпрокурорки подався знову на посаду, з якої звільнився. Департамент не коментує, на якому етапі конкурс, але, схоже, що Колесник продовжує їздити до Кіберполу як на роботу.

Bihus.Info намагалися отримати коментар від самого Колесника, але потрапити до нього на зустріч не вдалося.

Представник відділу комунікації Кіберполу заявив, що звільнений поліціянт (Колесник - ред.) не буде виходити, щоб прокоментувати ситуацію. Він же не зміг пояснити ні ситуацію з конкурсом, ні підтвердити чи спростувати факт перебування Колесника на робочому місці.

Представник департаменту комунікації (фото: Bihus.info)

Журналісти з'ясували, що після звільнення у Колесника змінилася категорія посади, на яку він претендує. Річ у тім, що звільнявся Колесник з посади заступника начальника 2-го управління – як представник "середнього складу поліції". Претендує звільнений поліціянт знову ж таки на посаду заступника начальника – начальника 2-го управління, але вже як "державний службовець". Ця категорія відкриває ширші кар'єрні перспективи.

Читайте також

Нагадаємо, що генеральну прокурорку Ірину Венедіктову не влаштовує норма прожиткового мінімуму для прокурорів, закладена у Держбюджеті на 2021 рік.

1