Ще одна олімпійська бронза: легкоатлетка Магучіх здобула нагороду в стрибках у висоту

Ярослава Магучіх (фото: t.me/minmolodsport)
7 Серпня 2021, 18:58
читать на русском

​Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула бронзову нагороду на Олімпіаді-2020 у стрибках у висоту.

Про це повідомила пресслужба Міністерства молоді і спорту України.

У суботу, 7 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо відбулися фінальні змагання зі стрибків у висоту серед жінок. Україна у фіналі була представлена трьома спортсменками – Ярославою Магучіх, Іриною Геращенко та Юлією Левченко.

19-річна дебютантка Олімпіади Ярослава Магучіх змогла взяти висоту в 2 метри з другої спроби. У підсумку – бронзова медаль, - йдеться у повідомленні.

Золоту нагороду забрала представниця ОКР Марія Ласіцкене (2,04), а срібну медаль – австралійка Нікола МакДермот (2,02).

Водночас Ірина Геращенко посіла четверте місце (1,98), а Юлія Левченко стала восьмою (1,96).

Нагадаємо, що українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова фінішували другими на дистанції 500 метрів і принесли Україні срібну медаль.