Швецію і Фінляндію засипав снігопад: тисячі будинків без електрики

У Фінляндії близько 4 тисяч домогосподарств знеструмлені
Швецію і Фінляндію засипав снігопад: тисячі будинків без електрики
Снігопад (фото: АР)

На півночі Швеції та на півдні Фінляндії тисячі будинків залишилися без електрики після сильного снігопаду.

Про це повідомляє агентство АР.

За даними фінської телекомпанії YLE, на південному заході Фінляндії близько 4 тисяч домогосподарств залишилися без електрики. Влада заявила, що це число може зрости.

У Швеції постачальник електроенергії Eon повідомив, що постраждали близько 3 тисяч будинків. Перебої в подачі електроенергії можуть тривати довше, ніж зазвичай, тому що відправляти ремонтних працівників може бути занадто ризиковано.

Читайте також

Іспанія надалі потерпає від примх погоди: Мадрид завалило снігом

Стільки снігу у Мадриді не бачили останні півстоліття

У Японії через снігопад тисячі машин застягри на дорогах

Черга авто розтяглася аж на 16, 5 кілометрів

Шведська метеорологічна служба повідомила, що снігопад, який за останні 24 години вразив північну частину Швеції, все ще триває, але його сила знизилась.

У сусідній Фінляндії попередження про погані дорожні умови були випущені майже для всієї південної та західної частини країни.

Очікується, що в середу снігопади вщухнуть, але їм на зміну прийдуть сильні холоди. Найближчими днями температура впаде до -25 за Цельсієм на півдні і -40 за Цельсієм в арктичному регіоні.

Нагадаємо, що у 41 провінції Іспанії вперше спостерігається снігопад та суттєво низька температура повітря. Уряд оголосив "червоний" рівень тривоги.