Словаччина змінила порядок в’їзду іноземців до країни

Іноземці мають реєструватися на спеціальному сайті
Словаччина змінила порядок в’їзду іноземців до країни
Кордон України із Словаччиною (фото: з відкритих джерел)

Словаччина вирішила змінити порядок пропуску іноземців на свою територію.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Як зазначається, особи, які в’їжджають на територію Словаччини з держави, яка входить до "червоного" списку (зокрема, з України), зобов’язані попередньо зареєструватися на веб-сайті https://korona.gov.sk/ehranica.

Подорожнім радять зробити це до прибуття на територію Словаччини, оскільки у пунктах пропуску неможливо зареєструватися через слабке інтернет-покриття. Доступу до Wi-Fi на території словацьких пунктів пропуску немає.

Також це стосується тих, хто в’їжджає на територію Словаччини потягом через пункт пропуску "Чоп (Страж) – Чієрна-над-Тісоу". Особу, яка прибуває на територію Словаччини потягом і не виконує умови в’їзду (не зареєстрована на https://korona.gov.sk/ehranica), не пропустять, а її повернення на територію України буде ускладнене через графік руху потягів.

Також словацькі колеги інформують, що з 19:00 (середньоєвропейського часу) 5 липня 2021 року у громадян ЄС при в’їзді на територію Словаччини перевірятимуть цифрові COVID-картки (через мобільний додаток). Такі картки видаються громадянам ЄС як сертифікати про щеплення, проведення тесту (антиген, ПЛР) або подолання захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, 2 липня Естонія відкрила свої кордони для повністю вакцинованих громадян України.

Читайте також

1