Стало відомо, коли київські школярі підуть на канікули

Важливо
У столиці на карантин вже закрили п’ять шкіл
Важливо
Стало відомо, коли київські школярі підуть на канікули
Діти Фото: Парламент.UA
15 Жовтня, 15:11 642
читать на русском

На канікули столичні школярі підуть з 21 жовтня. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

Він повідомив, що у столиці на карантин закриті п’ять шкіл, чотири дитячих садки та 78 груп у дошкільних навчальних закладах. На дистанційному навчанні – 594 класи столичних шкіл.

Щодо навчального процесу в столиці. На канікули столичні школярі підуть з 21 жовтня. На сьогодні в місті закриті на карантин п’ять шкіл – через випадки захворювання серед вчителів. Три школи – у Печерському районі та по одній – в Оболонському і Подільському районах. На дистанційному навчанні загалом 594 класи у 186 школах. Хворих на коронавірус школярів у Києві – 610. Хворіють і 412 педагогів, – повідомив мер.

Кличко зазначив, що в дитячих садочках через виявлені випадки вірусу тимчасово закрили 78 груп у 68 садках. На карантин зачинені чотири садочки. Зокрема, за останні дні, додалися два садки в Святошинському районі. Наповненість дітей у дитсадках столиці сьогодні – понад 57 відсотків.

Нагадаємо, 12 жовтня Кличко (Віталій Кличко - досьє) рекомендував керівникам загальноосвітніх навчальних закладів Києва розпочати осінні канікули завчасно.

За його словами, запропонував таке рішення Департамент освіти і науки з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти для запобігання поширенню коронавірусу.

Таке рішення також мотивоване задля створення безпечних умов проведення місцевих виборів.