Стало відомо, коли школярі Києва закінчать навчання

Кличко розповів, як у столиці відбуватиметься ЗНО та свято останнього дзвоника
Головне
Стало відомо, коли школярі Києва закінчать навчання
Віталій Кличко із дзвоником Фото: КМДА

На основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання у столиці зареєструвалися понад 135 тисяч учнів. 183 школи столиці визначено для проведення оцінювання.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

За його словами, на ЗНО у столиці зареєструвалися понад 135 тисяч учнів. 183 школи столиці визначено для проведення оцінювання.

У цих закладах посилять протиепідеміологічні заходи. А дітей, які здаватимуть ЗНО, та педагогів забезпечать засобами захисту. Також у кожному закладі будуть чергувати правоохоронці та медичні працівники, – повідомив він.

Він нагадав, що основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання стартувала 21 травня – тестуванням із хімії. І завершиться 15 червня тестом із географії.

Інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх предметів буде розміщена на інформаційних сторінках закладів, де відбувається тестування, до 30 червня.

Читайте також

Кличко також зазначив, що Департамент освіти і науки КМДА рекомендував завершити навчання у школах 28 травня. І продовжувати його влітку місто не буде. Бо всі учні столичних шкіл, навіть під час суворих обмежень, займалися дистанційно.

Також Департамент освіти розробив рекомендації для закладів освіти щодо проведення останніх дзвоників та випускних вечорів. Вони відбудуться, але за умови дотримання всіх карантинних правил. Це і дистанція, і маски, і проведення заходів не в приміщеннях. Також на них обмежать доступ батьків. Ми робимо це, аби упередити розповсюдження хвороби. Майже півтора місяця столиця перебувала в локдауні, – сказав Кличко.

Він також повідомив, що на сьогодні всі школи міста працюють у звичайному режимі. Жодна з них не закрита на карантин. На дистанційному навчанні перебувають 53 класи в 40 школах міста. Усього на коронавірус у Києві хворіють 104 школярі та 52 педагоги.

Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 11 груп у 8 садках. Один садочок – у Шевченківському районі – через захворювання вихователів зачинили на карантин. Наповненість дітей у садочках – понад 58 відсотків.

Нагадаємо, 21 травня в Україні  стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.