Субота та неділя в одному з міст України стали робочими днями

Головне
Таке рішення у Рівному ухвалили через карантин вихідного дня
Головне
Субота та неділя в одному з міст України стали робочими днями
Робота вдома, віддалена робота (фото: Pexels)
18 Листопада, 06:47
читать на русском

Влада Рівного (Рівненська область) вирішила зробити суботу та неділю (21-22 листопада) робочими днями. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідний протокол засідання розміщено на сайті Рівненської міської ради.

Вихідні у Рівному

Вихідні у Рівному. Протокол засідання Ради міста

Вихідні у Рівному

Вихідні у Рівному. Протокол засідання Ради міста

Вихідні у Рівному

Вихідні у Рівному. Протокол засідання Ради міста

Повідомляється, що таким чином комісія відреагувала на постанови Кабміну про протидію поширенню коронавірусу, зокрема, на постанову №641 зі змінами, внесеними постановою №1100 від 11 листопада, які стосуються впровадження в Україні карантину вихідного дня.

У постанові вказано:

Вважати суботу (21.11.2020) та неділю (22.11.2020) в місті Рівному робочими днями.

- Рекомендувати розглянути на сесії Рівненської міської ради звернення адміністрації КНП "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради щодо виділення коштів в розмірі 10 млн. грн. для термінового придбання кисневої станції з можливістю виробляти кисень для пацієнтів, хворих на COVID-19;

- На звернення управління освіти щодо тимчасового призупинення функціонування груп закладу дошкільної освіти № 16 міста Рівного у зв’язку з захворюванням працівників закладу на COVID-19 – погодити.

Нагадаємо, у п'ятницю, 13 листопада Івано-Франківська міська рада своїм рішенням скасувала у місті всі вихідні дні до 30 листопада, аби підприємці мали можливість працювати під час карантину вихідного дня. Таке ж рішення ухвалила і Львівська міська рада.

Поліція Івано-Франківської області відкрила кримінальне провадження проти міської ради, яка своїм рішенням оголосила усі суботи та неділі до 30 листопада робочими днями.