Суд Києва дав дозвіл затримати Шарія

Його утримуватимуть під вартою
Важливо
Суд Києва дав дозвіл затримати Шарія
Анатолій Шарій (фото: Facebook)

Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання підозрюваного у державній зраді сепаратиста і блогера Анатолія Шарія. 

Про це повідомляє РБК-Україна.

Суд дозволив затримання підозрюваного, - йдеться у повідомленні.

Рішення було винесено для доставки Шарія (досьє Шарія)  в суд з метою розгляду обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Читайте також

До того ж суд виніс рішення ще минулого тижня. Зокрема, він задовольнив клопотання правоохоронців і дозволив затримати Шарія і доставити його в суд для обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину сепаратисту, блогеру Анатолію Шарію. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Тим часом Анатолій Шарій прокоментував повідомлення СБУ про оголошення йому підозри у державній зраді. Він, не стримуючись у порівняннях, послав українську владу та СБУ, а президента Зеленського (досьє Володимира Зеленського) назвав недорозвинутим.

Також Шарій наголосив, що продовжуватиме свою пропагандистську діяльність з Європи і до України повертатися не збирається, що вважає Україну колонією і недодержавою.

1