Своїх боюся більше за бандерівців: СБУ опублікувала перехоплену розмову рашиста

Окупанти діляться враженнями від війни в Україні
Своїх боюся більше за бандерівців: СБУ опублікувала перехоплену розмову рашиста
Мертві російські солдати Фото: Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ
13 Квітня 2022, 16:45
читать на русском

Російські солдати в Україні шоковані тим, як українці протистоять рашистській навалі та діляться зі своїми рідними враженнями від війни.

Служба безпеки України опублікувала перехоплену телефонну розмову рашиста з його другом.

 Столько уже слегло, такие потери еб*утые… Жители нам не рады. В селе когда стояли – женщина вышла и просто начала обстреливать колону, – розповів окупант.

Він також розповідає, що в Україні скрізь на парканах написи: "Русские оккупанты, уходите! Мы вас не звали! Мы вас не ждали", "Россия – захватчики", "Путин – ху*ло".

Едешь, у них поля такие чистые были, бл*. Теперь все засорено, сожжено, дорогам пи*да, ямы, сгоревшая техника стоит, тела лежат, – розказав окупант.

Він зізнався, що не відчуває жодної мети у діях російських військ: "Никто из нас этим гордиться не будет… Они – долбо*бы, я своих боюсь больше, чем бандеровцев".

Окупант також сказав: "Мы ехали, лежит тело (прим: мирний українець) возле остановки… Видно, что мертвый человек… а сверху надпись «нех*й шастать»… я эту надпись вообще не забуду".

Нагадаємо, родичі окупантів чекають їх не з перемогою, а з награбованими речами. Мародерство, до речі, називають "спецоперацією з зачистки домов".

Читайте також

1