Теплі та дощові: якими будуть Різдво та Новий рік в Україні

Протягом свят в Україні очікується плюсова температура
Теплі та дощові: якими будуть Різдво та Новий рік в Україні
Дощ, новий рік (Фото: picabu)
7 Грудня 2022, 22:23
читать на русском

Зимові свята в Україні, а саме обидва Різдва (25 грудня та 7 січня), а також Новий рік будуть не по-зимовому теплими – у ці дні також очікуються дощі.

Про це в коментарі "Апострофу" розповів народний синоптик Станіслав Щедрін.

За його словами, погода по декадах грудня та в першій декаді січня мало чим відрізнятиметься. Не лише сильних морозів, а й морозів, як таких, годі й очікувати.

"Вся перша декада грудня буде з відлигами. Температура по всій Україні буде від +3 до + 6 починаючи вже з 7 грудня і до 20 включно. Після 20-го трішки стане прохолодніше, але знову ж таки не до сильних морозів. Тобто мінімально -7 на півночі і +5 на півдні країни – з 25 по 30 грудня, у тому числі і на Різдво, буде саме така погода. Щоправда буде трішки снігу, - каже Щедрін.

Він також зазначив, що сама новорічна ніч буде також не вельми зимовою.

Із 31 грудня і по 10 січня також буде теплий не по-зимовому період. В середньому по Україні буде від -4 морозу на півночі до +3 на півдні, - говорить синоптик.

Він також додав, що саме до середини грудня в Україні прогнозуються рясні дощі.

Нагадаємо, цього тижня в Україні очікується зміна погоди. Початок тижня все ще буде морозним та сухим, потім прийдуть опади, а температура підніметься до аномально високих позначок.

Читайте також