Tesla втратила 126 мільярдів доларів через купівлю Маском Twitter

Акції Tesla стрімко пішли вниз
Tesla втратила 126 мільярдів доларів через купівлю Маском Twitter
Ілон Маск (фото з соцмереж)
29 Квітня 2022, 05:14
читать на русском

Компанія Tesla втратила 126 млрд доларів через побоювання інвесторів, що Ілону Маску доведеться продати акції, аби зробити внесок у розмірі 21 млрд доларів в рамках 44-мільярдної угоди з придбання Twitter.

Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Tesla Inc втратила 126 мільярдів доларів у вівторок через побоювання інвесторів, що виконавчому директору Ілону Маску, можливо, доведеться продати акції, аби вкласти 21 мільярд доларів у викуп у Twitter Inc за 44 мільярди доларів, - повідомляє інформагенство.

Вказується, що Tesla не бере участі в угоді по Twitter, але її акції стали мішенню спекулянтів після того, як Маск відмовився розкрити публічно, звідки беруться кошти на придбання.

Акції Twitter у вівторок також знизилися в ціні на 3,9% до $49,68, хоча Маск погодився купити їх в понеділок за $54,2 за акцію готівкою.

Зауважується, що таке падіння вартості відображає стурбованість інвесторів тим, що стрімке зниження акцій Tesla, з яких Маск отримує більшу частину свого 239-мільярдного статку, може змусити найбагатшу людину світу задуматися про угоду з Twitter.

Нагадаємо, Ілон Маск уклав угоду про купівлю компанії Twitter Inc за $44 мільярди, що передає контроль над однією з найбільших платформ соціальних медіа найбагатшій людині світу.

Читайте також

1