У "Дію" додали житлові сертифікати на виплати за зруйноване майно

Сертифікати зможуть використати ті, хто бере участь в програмі єВідновлення
У "Дію" додали житлові сертифікати на виплати за зруйноване майно
Вибух газу в житловому будинку в Миколаївській області Фото: mk.dsns.gov.ua
30 Вересня 2023, 06:06
читать на русском

У застосунок "Дія" додали житлові сертифікати на виплати за зруйноване майно. Ними зможуть скористатися українці, які беруть участь у програмі "єВідновлення".

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Українці, які подавали заяву про знищене майно, отримають житловий сертифікат у "Дії". З нього дізнаєтеся суму компенсації та зможете почати пошуки майбутнього помешкання. А вже з листопада - використати сертифікат на покупку житла", - написав він.

Зазначимо, що для того, аби отримати компенсацію за зруйноване майно, потрібна лише "Дія". За кілька кліків кожен може подати заяву та відкрити картку "єВідновлення" в одному з банків-партнерів. Після цього дані автоматично підтягнуться з реєстрів.

Федоров зазначив, що послугою вже скористалися 3 685 українців.

Нагадаємо, в Україні 10 травня запустили послугу  єВідновлення в "Дії". На першому етапі послуги єВідновлення допомогу отримають люди, чиї будинки потребують косметичного ремонту. Максимальна сума на відновлення одного об’єкта — 200 тисяч гривень.

10 червня мешканці будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії, почали отримувати гроші на ремонт за державною програмою "єВідновлення".

Програму компенсацій за зруйноване або пошкоджене внаслідок бойових дій житло "єВідновлення" розширили й на підтоплені регіони. Мешканці постраждалих населених пунктів можуть розраховувати на компенсацію за житло, яке знищено внаслідок підриву Каховської ГЕС, у межах програми єВідновлення.

Читайте також