У Кабміні пояснили, як навчатимуться школярі та студенти з 1 вересня

Уряд дав рекомендації щодо початку навчального року
Головне
У Кабміні пояснили, як навчатимуться школярі та студенти з 1 вересня
Школа, учні, вчитель Фото: Thirdman з Pexels
24 Червня 2022, 19:41
читать на русском

Кабінет міністрів дав рекомендації щодо початку навчального року. Його планують розпочати 1 вересня у школах, а 15 серпня - для університетів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів.

Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі. Питання складне, адже пов'язане з безпекою наших дітей, - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, на прифронтових та окупованих територіях повернутися до очного навчання неможливо, тому там продовжиться онлайн-формат.

Також Кабмін рекомендує почати навчання в університетах з 15 серпня, за винятком перших курсів.

Шмигаль зазначив, що місцева влада має пропрацювати весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання. МОН, МВС, Мінрегіону й ВЦА доручено забезпечити довезення дітей до шкіл, а також безпеку в закладах освіти.

Так, органи місцевого самоврядування повинні організувати регулярні навчання з евакуації учнів до укриттів та уроки безпеки. В укриттях мають бути всі умови для перебування і навчання. Також у кожному навчальному закладі має бути кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

Глава уряду додав, що ДСНС має найближчим часом завершити розробку типових протоколів безпеки, а місцева влада - затвердити на їх основі індивідуальні протоколи та ознайомити з ними учнів та батьків.

Нагадаємо, що у столиці депутати Київради ухвалили рішення обладнати у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти найпростіші укриття "з метою підвищення рівня безпеки дітей та педагогів".