У Києві невакцинованих вчителів будуть звільняти з роботи

В столиці проходять перевірки стану вакцинації
У Києві невакцинованих вчителів будуть звільняти з роботи
Школа, учні, вчитель Фото: Thirdman з Pexels
7 Жовтня 2021, 19:29
читать на русском

У Києві розпочалися перевірки стану вакцинації працівників закладів освіти. У школі можуть відстороняти від роботи нещеплених вчителів.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, передає "Обозреватель".

За його словами, заклади освіти зможуть самостійно ухвалювати рішення щодо співробітників і вчителів, які відмовляються робити щеплення проти COVID-19. Їх можуть усувати від роботи без збереження зарплати.

Це пов'язано з тим, що директори шкіл у Києві можуть отримати догану за відсутність контролю за вакцинацією співробітників від коронавірусу. Водночас більше, ніж одна догана, є підставою для звільнення.

Керівник має за це відповідати й контролювати наявність усіх підтверджуючих документів, що людина провакцинована. Це має бути відображено в усіх базах, які є у медиків, - зазначив Мондриївський.

Нагадаємо, що у "червоній" зоні карантину школи працюватимуть в очному режимі, якщо 100% працівників пройшли повний курс вакцинації від COVID-19.

Читайте також