У Київській області подовжили посилений карантин до 30 квітня

Ситуація із захворюванням на коронавірус на Київщині поки що залишається складною
У Київській області подовжили посилений карантин до 30 квітня
Кафе, парк, карантин (Фото: Парламент.UA)

У Київській області обласна комісія з питань ТЕБ і НС подовжила посилений карантин до 30 квітня через складну ситуацію з COVID-19.

Таке рішення комісія ухвалила на позачерговому засіданні 22 квітня, передає пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Як повідомив перший заступник Дмитро Назаренко, ситуація із захворюванням на коронавірус на Київщині поки що залишається складною. За даними обласного лабораторного центру, тільки за останню добу зафіксовано 877 нових випадків захворювання. Кількість госпіталізації також залишається на високому рівні.

Тому комісія ухвалила рішення продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області ще на тиждень до 30 квітня, - сказав Назаренко.

Рішення комісії передбачає подовження до 30 квітня посиленого карантину. А саме окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану:

  • рекомендувати в залежності від епідстану на окремих територіях призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;
  • дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00;
  • перевозити пасажирів у кількості 50%, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в його реєстраційних документах;
  • сповістити жителів області про зміни в графіках перевезень;
  • рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

Контекст. На території Київщини продовжують діяти всі протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня протиепідемічної небезпеки.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що епідемія коронавірусу в Україні починає йти на спад. Водночас у Національній академії наук вважають, що в Україні ще не минув пік з летальними випадками від ускладнень, спричинених коронавірусом.

Читайте також наш матеріал: Мутація коронавірусу: що відомо про нові штами та чим вони небезпечні

Читайте також

1