У КМДА назвали дату початку опалювального сезону в Києві

Батареї в будинках киян почнуть теплішати від 23 жовтня
Важливо
У КМДА назвали дату початку опалювального сезону в Києві
Опалення (фото: УНІАН)
19 Жовтня 2021, 13:08
читать на русском

Опалювальний сезон у Києві планують розпочати із 23 жовтня, оскільки синоптики прогнозують зниження температури.

Як повідомили в КМДА, відповідно до чинного законодавства, орган місцевої влади може прийняти рішення про початок опалювального сезону, коли середньодобова температура опуститься до +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв нагадав, що для соціальної сфери столиці – шкіл, дитсадків, лікарень, опалювальний сезон уже розпочався. Згідно з розпорядженням КМДА, із 1 жовтня розпочали підключення цих закладів за їхніми індивідуальними заявками.

Столиця з технічної та організаційної точок зору повністю готова до старту опалення. Але орієнтуємось на погоду, щоб не обігрівати повітря і підключати будинки тоді, коли температура знизиться. Я також хотів би звернути увагу споживачів, що в Києві працює одна з найбільших та найпотужніших систем теплопостачання. Загальна протяжність теплових мереж складає понад 2,7 тис. км, а кількість житлових будинків – більш як 11 тисяч. Тому для повного підключення цієї системи необхідно 7 днів, – зазначив він.

Пантелеєв сказав, що у кожного будинку, не важливо чи є там ОСББ чи немає, сьогодні є можливість під'єднатися до тепла вже зараз. Якщо більшість жителів будинку підтримає підключення до тепла, і відповідний протокол надішлють до теплопостачальної компанії.

Раніше київська влада заявляла, що в столиці опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли температура повітря в місті буде протягом трьох діб менше ніж +8 градусів.

Читайте також наш матеріал: Опалювальний сезон 2021: чи готова Україна до старту та які цифри будуть у платіжках 

Читайте також

1