У Міносвіти пояснили, як відбуватиметься масова вакцинація педагогів

Педагогів щеплюватимуть препаратом Pfizer до початку нового навчального року
У Міносвіти пояснили, як відбуватиметься масова вакцинація педагогів
Вакцинація (Фото: pexels)

В Україні після прибуття чергової партії вакцини Pfizer почнеться масова вакцинація працівників освіти.

Міністерство освіти оприлюднило алгоритм запису освітян на вакцинацію від коронавірусу, повідомила пресслужба МОН.

Згідно з алгоритмом, для того, щоб записатися на вакцинацію працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти повинні звернутися до керівників закладів освіти.

Після цього керівники закладів  повинні сформувати та направити до місцевих органів управління освітою списки охочих зробити щеплення, а ті передають списки обласним департаментам освіти або КМДА.

Керівники закладів професійної та фахової передвищої освіти самі направляють списки обласним департаментам освіти або КМДА.

Департаменти освіти передають списки департаментам охорони здоров'я, а керівники закладів вищої освіти самі направляють списки до департаментів охорони здоров'я.

Потім регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.

Якщо список потрібно уточнити, то це необхідно зробити до першого приїзду мобільної бригади. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку

Нагадаємо, нову партію вакцини Pfizer в Україні очікують наприкінці травня. Планується, що вже з 24 травня цю партію почнуть розвозити по областях й почнуть вакцинувати освітян.

Читайте також


Контекст. Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Від 19 березня Україна перейшла до другого етапу вакцинації, в межах якого вакцинують людей з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і тих, хто надає медичні послуги.

У квітні розпочався третій етап вакцинації, під час цього етапу щеплюють правоохоронців, педагогів та літніх людей.

Читайте також наш матеріалВакцинація в Україні: як записатися та зробити щеплення.

1