У РНБО розповіли, чи вводитимуть санкції за фінансування тероризму

Йдеться про контрабанду нафтопродуктів та вугілля
У РНБО розповіли, чи вводитимуть санкції за фінансування тероризму
Олексій Данілов (фото: УНІАН)

У Раді національної безпеки та оборони України розповіли, чи будуть запроваджувати додаткові санкції за фінансування тероризму. Йдеться про тих осіб, які займаються контрабандою нафтопродуктів на Донбасі та нелегальним видобутком вугілля, завдяки чому фінансуються окупанти.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час форуму "Україна 30".

За його словами, апарат РНБО працює виключно з нормативно-правовими документами, які є в Україні. А сьогодні Служба безпеки України веде відповідну карну справу по ст. 258 ч. 5 Кримінального кодексу щодо фінансування тероризму.

У рамках справи відбувається дуже багато процесів. У залежності від того, як слідчі напрацьовують ці матеріали, як відбувається верифікація тих чи інших осіб, апарат РНБО готує документи на засідання ради, - пояснив Данілов.

Читайте також

Секретар РНБО нагадав, що найближче засідання відбудеться у п'ятницю, 19 лютого. Засідання буде відбуватися на доручення президента України Володимира Зеленського (досьє Володимира Зеленського).

Нагадаємо, що в Офісі президента вважають, що загрози національній безпеці держави, які мають бути усунуті, вимагають обов’язкових жорстких рішень у межах, що визначені Конституцією України та чинним законодавством.