У середу МОЗ повідомить, чи впровадять новорічний локдаун

У Кабміні констатують стабілізацію ситуації з розповсюдженням коронавірусу в Україні
Головне
У середу МОЗ повідомить, чи впровадять новорічний локдаун
Дід Мороз у масці (Фото з відкритих джерел)
1 Грудня 2020, 13:38
читать на русском

У середу 2 грудня Міністерство охорони здоров`я України озвучить висновки про ефективність карантину вихідного дня, після чого буде ухвалене рішення про дати й сфери діяльності, яких торкнеться новорічний локдаун.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Рішення про посилення обмежень буде ухвалено після висновків МОЗ за підсумками трьох тижнів карантину вихідного дня. Наразі спостерігається стабілізація поширення COVID-19. Обмеженням у суботу і неділю, попередньо, вдалося дещо знизити захворюваність коронавірусом, - констатував Немчінов.

За словами міністра (досьє Олега Немчінова), висновки щодо карантину вихідного дня, а також пропозиції щодо нових обмежень, МОЗ оприлюднить у середу, 2 грудня. Після цього і буде ухвалено рішення про запровадження повного чи часткового новорічного локдауну.

За результатами аналізу Секретаріату РНБО, є по тижнях явне зниження активності у вихідні, а якщо подивитися статистику щодо зростання кількості захворюваності, щотижневі показники говорять про те, що йде суттєве уповільнення і практично стабілізація кількості українців, які захворіли на коронавірус. Я думаю, що ми завтра побачимо пропозиції Міністерства охорони здоров'я і відповідно до них ухвалюватимемо рішення, — сказав Немчінов.

Читайте також

Міністр також наголосив, що ймовірність повного локдауну може стосуватися лише окремих сфер господарської діяльності. Найімовірніше, він торкнеться сфери розваг, роботу якої припинено у вихідні дні.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України погодив дату введення локдауну. Нові обмеження будуть діяти від 23 грудня до 15 січня.

Про введення локдауну та його вплив на бізнес читайте у матеріаліЧи переживе бізнес нові локдауни: Зеленський вирішив допомогти грошима.

1